Spoločnosť Andyho Warhola v Medzilaborciach

Oslavy Medzinárodného dňa múzeí 2011

Múzeum moderného umenia Andyho Warhola v Medzilaborciach otvorilo svoje brány v rámci Medzinárodného dňa múzeí v stredu 18. mája 2011 o 8.00 hodine. Pred budovou návštevníkov vítala muzika skupiny B. B. Band. Stálu expozíciu A. Warhola a dve výstavy: Pocta A. Warholovi (mail-art) a Akvarely Ivana Gubíka si prezrelo 179 návštevníkov z domova i zo zahraničia (Jordánsko, Nemecko).

Čítať celý článok...
 
Realita sa mieša s fikciou

Múzeum moderného umenia A. Warhola v Medzilaborciach začalo ráno ako obvykle. Ale o pol hodiny to už neplatilo. Bol 18. máj. Sviatok múzea. Pripravovala sa audio aparatúra, inštalácie pre deti, dokončovali výstavy, počítali anketné lístky súťažných otázok a pohľadníc pre odmeny. A potom odbila deviata hodina, deň otvorených dverí začína. Pri vchode víta Laborčanov muzika B. B. Band.

Čítať celý článok...
 
Stiahnutie diel z expozície - stanovisko múzea

Z dôvodu opakujúcich sa dotazov v súvislosti s ohrozením expozície Múzea moderného umenia Andyho Warhola v Medzilaborciach, ktoré by malo zapríčiniť stiahnutie niekoľkých diel z expozície, dáva Múzeum moderného umenia Andyho Warhola nasledujúce stanovisko:

Čítať celý článok...
 
Medzinárodný deň múzeí

Čítať celý článok...
 
Pop Meets Pop

Vernisáž výstavy „Pop meets Pop“, Andy Warhol – Beatles – pop art, 01. 03. 2011 vo výstavných sieňach Beatlemania Hamburg, Spolková republika Nemecko.

Výstava potrvá do 13. 06. 2011.

Čítať celý článok...
 
Homage Andy Warhol - Mail Art

Zábery z výstavy „Homage Andy Warhol – Mail Art“ v MMUAW, ktorá je sprístupnená od 18. 02. 2011.

Čítať celý článok...
 
<< Začiatok < Dozadu 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Dopredu > Koniec >>