Akcie
Pozvánka na finisáž výstavy Kopejtková - Brogyányi

Pozvánka na finisáž výstavy Kopejtková - Brogyányi

Čítať celý článok...
 
6. august 2014 v našom múzeu

6. august 2014 v našom múzeu.

Čítať celý článok...
 
Spraypaiting ANDY´S T-shirt - výtvarná dielňa

Spraypaiting ANDY´S T-shirt - výtvarná dielňa

Čítať celý článok...
 
Každý chce tričko s Andym...

Počas letných prázdninových dní sa môžu návštevníci Múzea moderného umenia Andyho Warhola v Medzilaborciach zapojiť aj do výtvarných dielní, ktoré pre nich pripravujú pracovníci múzea. Hlavne deti si môžu v ateliéri múzea  vyskúšať rôzne výtvarné techniky – maľbu, kresbu, prácu s hlinou, odtláčanie.

Najväčší ohlas však získava možnosť vytvoriť si sprejom obrázok na vlastné tričko. Návštevník múzea sa na chvíľu mení tak trochu na dizajnéra, vyberá si motív a farby. K dispozícii sú šablóny s portrétmi Andyho Warhola, prípadne s osobnosťami, ktoré nájdete v jeho tvorbe: Marilyn Monroe, James Dean, Albert Einstein.

Naposledy v stredu 9. 7. 2014  túto možnosť využili deti, ktoré sú v dennom letnom tábore Centra voľného času v Medzilaborciach. Mali možnosť vysprejovať si „warholovský“ motív na tričko. Po príprave trička, prichytení šablóny a výbere farby už mohli sprejovať v areáli pred múzeom. S výsledkom boli všetci spokojní, tešilo ich to o to viac, že všetko zvládli sami s menšou pomocou a radami od Miroslava Sirika, pracovníka MMUAW. Najviac zaujali šablóny s portrétom Andyho Warhola.

Ak aj vy máte záujem o vytvorenie originálneho trička pomocou šablón a farby, máte možnosť vo štvrtok 17. 7. 2014. Bude vám k dispozícii všetko, čo k tomu potrebujete. Prineste si však vlastné tričko, odporúčame svetlé farby.

Čítať celý článok...
 
POST POP ART vs. STREET ART

V piatok 20. 6. 2014 sa konala v Múzeu moderného umenia Andyho Warhola v Medzilaborciach vernisáž výstavy  pod názvom POST POP ART vs. STREET ART. Vo výstavných priestoroch múzea sa stretla zaujímavá trojica umelcov Jitka Kopejtková, Poppy a  Daniel Brogyányi.

Výstavu si môžete pozrieť v našom múzeu do polovice septembra.

Čítať celý článok...
 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dopredu > Koniec >>

Stránka 9 z 38