Kvalitný projekt garáže na mieru

Kvalitný projekt garáže na mieru

Pri stavbe domu myslíte aj na vhodné státie pre svoje vozidlo. To, aký komfort poskytnete svojim štvorkolesovým miláčikom je na vás. Rozhodnete sa pre murovanú garáž alebo postačí prístrešok pre auto? Každá z alternatív má svoje výhody aj nevýhody. Prístrešok je lacnejšou alternatívou, ktorá nepotrápi vašu peňaženku tak ako stavba garáže. Garáž však poskytuje maximálny komfort. Ak sa rozhodnete investovať do výstavby garáže, obráťte sa na profesionálov. Prekonzultujú s vami vaše očakávania a potreby a vytvoria kvalitný profesionálny projekt garáže

Výhody garáže

Kvalitný projekt garáže
Pomoc s projektom garáže

Garáž prináša pohodlné státie a bezpečie pre vaše vozidlo. Môžete do nej schovať auto a chrániť ho takto pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Výčiny počasia už viac vaše auto nepotrápia. A ani vás. Ak vonku mrzne, nestane sa vám, že budete musieť ráno vstávať o niečo skôr, aby ste stihli dať dole námrazu z predného skla a omietli celé auto z nánosu čerstvého snehu. Rovnako sa vyhnete primrznutym dverám a horšej manipulácií s nimi. S garážou môžete zabudnúť aj na zarosené či zamrznuté okná. S garážou dokonca aj ušetríte. Po naštartovaní sa vozidlo skôr zohreje a tým šetríte palivo. Rovnako tak aj v lete predídte neprimeranému prehrievaniu vozidla. 

Ako si vybrať vhodný projekt garáže

S projektom garáže si nechajte pomôcť od odborníkov. Vysvetlia vám všetky výhody aj nevýhody jednotlivých typov garáži a použitých materiálov. Pri výstavbe máte viacero možností. Montovaná garáž z drevených alebo plechových dielov, murovaná z tehál alebo betónová skladaná z hotových dielov? Najlacnejšou možnosťou je montovaná garáž. Skladá sa z hotových dielov, ktoré sa privezú na pozemok a tam následne zložia. Klasickým riešením je murovaná garáž – či už tehlová alebo z pórobetónových tvárnic. Je to drahšia alternatíva, výhodou však je, že je to riešenie na mieru. Pri garáži nezabudnite na kvalitnú garážovú bránu. Aj tu je potrebné na výber brány myslieť už pri tvorení projektu garáže. Ak si zvolíte bránu pripevnenú na strop, treba rátať s jej váhou už pri projekte. Nechajte si vytvoriť profesionálny projekt garáže od skúsených odborníkov, nájdete ich na stránke https://www.dobra-stavba.sk/.