Murár Bratislava – odborník vo svojej profesii

Murár Bratislava – odborník vo svojej profesii

Ak plánujete výstavbu domu alebo rekonštrukciu domu či bytu, začnete výberom dobrých odborníkov. V tomto prípade určite začnete murárom. Murárske práce totiž zahŕňajú stavbu všetkých konštrukcií spojením materiálov pomocou malty. Murárska práca je oveľa zložitejšia ako by sa mohlo zdať na prvý pohľad. Vyžaduje absolútnu presnosť a zručnosť. Aj malá nepresnosť na začiatku výstavby budovy môže po niekoľkých metroch vytvoriť obrovskú viditeľnú odchýlku, ktorá bude mať vplyv na statiku celého objektu. Murar Bratislava je spoľahlivý, precízny šikovný odborník, ktorý svoju prácu vykonáva profesionálne. Poradí si s akýmikoľvek murárskymi prácami podľa vašej predstavy.

Pôsobnosť murára Bratislava

Murar Bratislava a oporný múr
Stavba plotu s murárom v Bratislave

Murár Bratislava si s ľahkosťou zastane celý rad murárskych prác. Od stavby domu, nadstavbe poschodia alebo strechy, pristavaní miestnosti, výmene jadra v byte, zmeny dispozície bytu alebo jednoduchých prácach ako zamúraní dvier, zmenšení okna, výstavbe murovaného plota, altánku a podobne. Cena murárskych prác sa obvykle odvíja od zložitosti  výstavby a času. Pri objednaní murára Bratislava sa dohodnete na požadovaných prácach, prípadne na zabezpečení materiálu na výstavbu. Po osobnej obhliadke vypracuje podrobnú cenovú ponuku a po jej odsúhlasení klientom sa dá do práce. Dĺžka murárskych prác závisí od typu práce, množstva prípravných prác, veľkosti murovanej časti. Menšie murárske práce sa dajú zvládnuť za niekoľko hodín, väčšie projekty ako stavba domu niekoľko týždňov. Priemerne murár položí 280 – 500 tehál denne.

Zvládnuť murárske práce vo vlastnej réžii?

Možno si poviete – ale veď to je jednoduché. Namiešať maltu a ukladať tehličku ku tehličke. Nuž opak je pravdou. V prvom rade treba vedieť pomer pri miešaní malty. Potom treba vedieť odhadnúť konzistenciu. Všetko presne pomerať a dbať na to, aby malta nebola až príliš hustá, aby sa s ňou dobre pracovalo. Potom sa dať do práce. S presnosťou chirurga. Ešte stále si na murárske práce trúfate vo vlastnej réžii? Ak nie, práve pre vás je tu odborník – murár Bratislava. Zverte sa do jeho rúk a neoľutujete. Ušetrí vám kopu času a aj finančných prostriedkov, ktoré by ste zbytočne minuli na zle využitý materiál. Pre viac informácií kliknite na nasledujúci link: https://www.mojmurar.sk/