Vstavané skrine sú presne to, čo potrebujete do vášho bytu či domu!

Vstavané skrine sú presne to, čo potrebujete do vášho bytu či domu!

Dnes už snáď ani nenájdeme domácnosť, v ktorej by sa neriešila veľkosť úložného priestoru. Čím viac členov rodina má, tým je požiadavka na úložný priestor väčšia. Nejde totiž iba o šatníkovú skriňu na oblečenie či topánky, vstavané skrine slúžia na oveľa viac. Ľudia do nich s radosťou ukladajú napríklad náradie, hračky, sezónne oblečenie, ktoré momentálne nepotrebujú, potreby na kempovanie ako sú stany a spacie vaky, vysávač a mnoho ďalších vecí, ktoré nechceme mať dennodenne na očiach. Vstavané skrine sú dnes už nutnosťou, no prečítajte si o tom, ako si ju navrhnúť tak, aby vyhovovala vašim požiadavkám. 

Pri vstavaných skriniach si dajte pozor na rozmery!

Vstavané skrine do malého bytu

Rozmery vstavanej skrine sú dôležité

Aj keď nás nie vždy pustí veľkosť priestoru, ktorý máme k dispozícii, no snažte sa ho využiť naozaj naplno. Vstavané skrine sú skrine postavené priamo na mieru a preto je nimi možné zakryť rôzne rohy, rúry alebo hocičo, čo nechcete, aby bolo vidieť. Vždy sa snažte, aby vaša nová vstavaná skriňa siahala od podlahy až po strop. Tým máte zaručené maximálne využitie priestoru a navyše ešte ušetríte za materiál, ktorý by bolo inak nutné použiť na vrchnú časť. Materiál môžete takisto ušetriť, pokiaľ bude skriňa siahať od jednej strany miestnosti po druhú. Materiál na bočné strany v tomto prípade nebude nutné použiť. Existujú určité ideálny rozmery, ktoré sú však individuálne a závisia od vašich priestorových možností. 

Kam všade sa hodia vstavané skrine?

Kamkoľvek! Väčšina ľudí ich však umiestňuje ku vstupným dverám, do spálne alebo detskej izby. Ešte predtým sa rozhodnite, čo do nej chcete umiestniť. Ku vstupným dverám je vhodné umiestniť napríklad bundy, topánky, náradie či iné potreby. V detskej izbe bude pravdepodobne dominovať oblečenie a detské hračky. Podľa týchto kritérií si tiež navrhnite rozčlenenie vnútorného priestoru vo vašej vstavanej skrini. Priestor by mal byť však rozvrhnutý rozumne. Vstavané skrine môžeme okrem iného chápať tak trochu aj ako prevenciu proti úrazom. Kto z nás ešte nezažil, že sa potkol o vysávač na zemi alebo inú vec, ktorá by mala mať svoje miesto vo vstavanej skrini?

Navrhnite si ideálne vstavané skrine priamo na našej internetovej stránke https://www.vstavaneskrine.com/.