Kvalitné bundy sú v zime povinnou výbavou každej ženy

Kvalitné bundy sú v zime povinnou výbavou každej ženy

Zima už je za rohom a vy ešte stále premýšľate, do akej sa zabalíte tento rok? Nemáte moc veľkú predstavu o tom, aké trendy tento rok vládnu? Prinášame vám niekoľko odporúčaní, ako sa pomocou správnej bundy odlíšiť od ostatných, ale súčasne si ju vybrať tak, aby splnila svoj účel – zohriala vás aj v tej najväčšej zime. Dámske zimné bundy sú zaujímavou súčasťou šatníka, ktorou dokáže aj v chladnom počasí zaujať hneď na prvý pohľad.

Dámske zimné bundy s kožušinou

Kožušina je neoddeliteľným doplnkom búnd už niekoľko rokov. Aj keď veľa ľudí pravé kožušiny nepodporuje, textilný priemysel už dokáže vyrobiť takmer hocičo a preto dnes mnohé bundy disponujú imitáciami kožušiny, čo vyzerá skutočne reálne. Ku pravej kožušine sa nedostane len tak hocikto, je drahá. Nemusíte sa však obávať, dnes už bežne zoženiete bundu, ktorá má kožušinu naozaj krásnu a na pohľad veľmi príjemnú. Kožušina dámsku zimnú bundu skutočne oživí.

Olivová farba či maskáčový motív – veľký trend súčasnosti

Každý rok hýbu svetom módy určité farby. Tento rok to je olivová farba. Čoraz častejšie sa však stretávame s bundami v takzvanom army alebo military štýle. Moderné sú aj nášivky a vo všeobecnosti platí, že čím viac ich budete mať, tým lepšie. Na výber máte z množstva farieb. Olivová patrí medzi farby, ku ktorej sa hodia všetky farebné kombinácie. Na tvare ani veľkosti nášiviek vonkoncom nezáleží.

Prešívané alebo pérové dámske zimné bundy

Farebné dámske zimné bundy

Prevedenie dámskych zimných búnd

Zamilujete si ich hlavne kvôli pocitu, ktorý budete cítiť aj pri veľmi veľkej zime. Môžete ju nosiť prakticky väčšiu časť roka – na jeseň, keď sú ešte teploty príjemné stačí rozopnúť zips, v zime, kedy teploty klesajú hlboko pod nulu sa v nej budete cítiť príjemne teplo. Do módy sa začínajú dostávať aj pérové bundy, ktoré siahajú až po kolená. O to lepšie pre vás počas treskúcej zimy – budete pociťovať ešte väčšie teplo. Zaujímavo vyzerajú aj pérové bundy v pestrých farbách. Výrazná žltá, červená alebo modrá, všetky tieto farby sú moderné a ak si kúpite bundu v tejto farbe, budete naozaj in.

Ak aj vy chcete zaujímavé bundu, s ktorou určite zaujmete, navštívte stránku https://www.glashgirl.sk/. Na tejto stránke máte na výber z veľkého množstva zaujímavých kúskov. Nájdete tu všetky trendy súčasnosti – od dámskych zimných búnd s kožušinou až po prešívané bundy, ktoré oceníte obzvlášť vo veľkej zime.