Dokonalý relax? Slovenské kúpele sú tie pravé!

Dokonalý relax? Slovenské kúpele sú tie pravé!

Túžite si užiť oddych, načerpať nové sily alebo doliečiť si staré zranenia? Máte zdravotné problémy a cítite, že sa potrebujete zregenerovať? Máme pre vás skvelý typ. Určite viete, že slovenské kúpele dnes už nevyhľadávajú iba našinci, ale sú vo svete natoľko známe, že sú obľúbenou destináciou aj zahraničných turistov. Počuli ste už o Bardejovských kúpeľoch? Patria medzi najstaršie na Slovensku a ponúkajú svojim hosťom naozaj bohaté služby.

Slovenské kúpele s dlhoročnou tradíciou

Bardejovské kúpele sa jednoznačne radia medzi najkrajšie slovenské kúpele. Nájdete ich na severovýchodnom Slovensku uprostred malebnej prírody, približne 5 kilometrov od mesta Bardejov. Nachádzajú sa takmer v tesnej blízkosti Magury. Keďže sú obkolesené horami, sú chránené pred prudkými vetrami a inými nepriazňami počasia. Samotné okolie týchto slovenských kúpeľov je posiate rôznymi parkami a lesnými chodníkmi. Pri ich návšteve si teda môžete užiť prírodu v celej svojej kráse a vyhnúť sa ruchu veľkomesta. Tieto nádherné slovenské kúpele ponúkajú 8 liečivých minerálnych prameňov. Ak vám však predsa len bude trochu chýbať mesto, určite navštívte samotné mesto Bardejov, ktoré bolo už niekoľkokrát zvolené za najkrajšie mesto nášho malebného Slovenska.

Čo všetko ponúkajú bardejovské kúpele?

Slovenské kúpele navštevujú aj cudzinci

Návšteva slovenských kúpeľov

Každé slovenské kúpele sú zamerané na iné zdravotné indikácie. V bardejovských kúpeľoch je možné liečiť prevažne onkologické choroby, poruchy obehového systému, tráviace ťažkosti, gynekologické ochorenia, nervové ochorenia, choroby a poruchy pohybového aparátu či choroby z povolania. Liečebné metódy sú starostlivo vyberané podľa typu ochorenia. Medzi základné procedúry, ktoré tieto slovenské kúpele ponúkajú, patria najmä masáže, rehabilitácie, inhalácie, elektroliečba, vodoliečba, teploliečba, minerálne kúpele, soľná jaskyňa, lymfodrenáže a mnoho ďalších. Bardejovské kúpele sú vybavené najmodernejšími prístrojmi a využívajú najnovšie liečebné a rehabilitačné metódy a postupy. Pri samotnom pobyte vám tieto slovenské kúpele poskytnú komplexný liečebný program a vy sa po nich budete cítiť ako znovuzrodený. Okrem už spomínaných procedúr môžete navštíviť tiež saunový svet, ktorý ponúka suchú saunu, parnú saunu, infrasaunu a ďalšie. Vodný svet ponúka 3 hlavné bazény – rekreačný bazén, kľudový bazén a detský bazén s rôznymi atrakciami.

Chcete navštíviť niektoré z našich slovenských kúpeľov? Neváhajte a kliknite ešte dnes na našu internetovú stránku http://nasavoda.sk. Zažite úžasný liečebný pobyt presne podľa vašich predstáv!