Najkvalitnejšie garážové brány na trhu

Najkvalitnejšie garážové brány na trhu

Pri výbere garážových brán každý hľadá najmä spoľahlivú a kvalitnú bránu, ktorá odolá času a vrtochom počasia. Predsa len je to investícia, ktorá sa nerobí na jedno leto. Pri výbere garážovej brány preto dbajte najmä na kvalitu. Ako si vybrať z ponuky a rozpoznať kvalitné garážové brány od tých nekvalitných? Hľadajte overeného predajcu, vďaka ktorému získate aj záruku. Keďže nejde o malú investíciu, pri kúpe brány by ste mali siahnuť po ponuke renomovaných výrobcov. Nedajte sa zlákať ponukou lákavo vyzerajúcich, no veľakrát veľmi nekvalitných produktov, ktoré nájdete na internete.

Ponuka garážových brán

Biele garážové brány
Otváranie garážových brán

Na slovenskom trhu existuje množstvo rôznych typov garážových brán. Rozdiel je poväčšine v mechanizme zatvárania. Sekčná brána využíva takzvané zasúvanie pod strop. ide o najčastejšie používaný týp brány. V ponuke nájdete aj posuvné garážové brány, ktoré využijete v prípade, ak máte garáž s nízkym stropom. Ak v garáži pod stropom nemáte takmer žiadne miesto, sú pre vás riešením takzvané rolovacie brány, ktoré sa pri vytiahnutí zrolujú do boxu a tým šetria miesto pod stropom. Ak patríte medzi majiteľov rozsiahlej veľkej garáže a potrpíte si na tradičný vzhľad, môže vás osloviť ponuka klasických dvojkrídlových brán.

Na čo nezabudnúť pri výbere

Či už ste sa rozhodli vymeniť existujúcu bránu na garáži alebo staviate rodinný dom, ktorého súčasťou je aj samostatná alebo vstavaná garáž, nechajte si dostatočný priestor na premyslenie a výber brány. Uponáhľať sa s jej výberom a siahnuť po najlacnejšej ponuke na internete, vás môže v konečnom výsledku vyjsť veľmi draho. Na trhu nájdete kvalitné brány v rôznych prevedeniach a dizajnoch. Súčasným trendom sú garážové brány v drevenom dizajne. Veľakrát sa vyberajú a ladia napríklad k dekoru okien či žalúzii. Pri výbere nezabudnite na smart ovládanie. Doprajte si pohodlie. Vašu bran pro príchode domov už jednoducho otvoríte jedným klinutím na malom ovládači alebo dokonca aj priamo z mobilu. Pri objednávaní garážovej brány počítajte aj s určitou dobou dodania. Keďže garážové brány sa vyrábajú na mieru, sú prispôsobené konkrétnym rozmerom vašej garáže. Z toho dôvodu sa môže dodacia doba vyšplhať aj na niekoľko týždňov. Preto s objednaním garážovej brány nečakajte a plánujte v predstihu. Pri výbere vhodnej garážovej brány odporúčame obrátiť sa na profesionálov. Nehľadajte brány na internete a nechajte si poradiť od odborníkov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s montážou garážových brán. Poradia vám s výberom garážovej brány, vysvetlia výhody a nevýhody jednotlivých typov a dizajnov a predstavia aj možnosti ovládania na diaľku. AK hľadáte šikovných odborníkov, navštívte webovú stránku: https://www.garaz-brana.sk/.