Vianočné sviečky z prírodných zložiek krásne prevoňajú aj skrášlia váš domov

Vianočné sviečky z prírodných zložiek krásne prevoňajú aj skrášlia váš domov

Vianočné obdobie je najkrajším v roku. Každý – veľkí či malí – všetci sa tešia na Vianoce. Na pokoj, snehom prikryté ulice, na deti sánkujúce sa za domom, na radosť v ich očiach… S Vianocami sa spája aj vôňa. Vôňa, ktorá nám okamžite pripomenie tento krásny sviatočný čas. Deti robí šťastnými a dospelých v mysli prenáša do detstva k mame, jej vanilkovým koláčom, k sušeným pomarančom zaveseným na šnúrke, k medovníkom s vôňou klinčekov a škorice… Túto nezabudnuteľnú vôňu môžu aj pred Vianocami pripomenúť vianočné sviečky. Vianočné sviečky sú vyrábané z najkvalitnejších prírodných surovín, vďaka ktorým hrajú vôňou Vianoc a sú aj mimoriadne krásne.

Výroba prírodných vonných sviečok

Vianočné sviečky na príjemné sviatky
Vôňa vianočných sviečok

Najlepšie, zdravotne nezávadné vianočné sviečky sú vyrábané zo sójového vosku. Počuli ste už o sójovom vosku? Je to prírodný produkt, ktorý sa získava zo sójového oleja. Sójový vosk má nižšiu teplotu topenia, čím možno dosiahnuť vyššiu svietivosť sviečky. Prírodné sójové sviečky majú svietivosť až 45 hodín. Sú vyrábané ručne, takže každá je trošku iná – jedinečná. Aj knôt je vyrábaný z prírodných materiálov. V niektorých druhoch sviečok je použitý drevený knôt, čo sviečke dodá ešte vyššiu eleganciu. Do sójových sviečok nie je pridávaný parafín, takže sú vhodné aj pre alergikov. Horia rovnomerne, pomaly a po dohorení nenechávajú po stranách nahromadený vosk. Pri opakovanom zapálení sviečky sa odporúča skrátiť knôt na približne sedem milimetrov. Tak zabezpečíte, aby dlhý knôt nezadymil. Ak by ste knôt skrátili príliš, urobila by sa pri knôte jamka a sviečka by nehorela rovnomerne.

Vianočné sviečky – ideálny darček (nielen) na Vianoce

Vianočné sviečky v sebe nesú vôňu škorice, klinčekov, pomarančov, jablka či vanilky. Premenia váš domov na vianočnú rozprávku. Na rozprávku, ktorá vás prenesie späť do detstva. Môžete tiež využiť možnosť takúto sviečku na Vianoce darovať. Získate tak darček, ktorý poteší každého bez rozdielu veku. Vianočné sviečky je možné kúpiť bez obalu alebo rôzne krásne zabalené v efektných sklenených pohároch. Nedarujete tak len sviečku ale aj kus krásnej vianočnej atmosféry. Plamienok sviečky je pre každého z nás stále niečím výnimočným.  Vianočné sviečky, ale aj mnoho iných nájdete na nasledujúcej internetovej stránke: https://www.euphora.eu/